REINKARNACIJA

REINKARNACIJA : 

                                               Nitai Gaura Candra Kauno Harė Krišna šventykla > Reinkarnacija


Labas. Aš ką tik perskaičiau šiame internetiniame tinklapyje tai, kad šia tema labai mažai yra rašoma, nes žmonės nežino ir negali žinoti tiksliai šios temos, nebent yra semiamasi iš knygų ir panašiai. Tačiau jokiam pasaulyje žmogui nėra tiksliai žinomas šis dalykas kaip man..... man net jokių knygų nereikia, nes aš viską rašau iš savo vidinio pasaulio, kuriuo net neabejoju, nes man tikėti ar netikėti tuo nereikia, tiesiog man užtenka žinoti, nes pats Dievas man įrodo tai ko jokiam žmogui negalėčiau paaiškinti, nors aš tai bandau daryti, suvokdamas, kad tai yra neįmanoma padaryti.
Aš iš anksto atsiprašau skaitytojų, kad apie save nieko nerašysiu....., nes man tai daryti yra draudžiama.
Aš šiuo straipsniu atskleisiu žmonijai labai svarbų klausimą, tačiau tai liečia tik tuos žmones, kurie patikės mano rašomais žodžiais ir gyvenimą gyvena širdimi labai suartėję su Dievu. Tie žmonės po dešimtmečių, ar netgi po šimtmečių padėkos man už šį straipsnį.
TOKS DALYKAS , KAIP REINKARNACIJA IŠ TIESŲ EGZISTUOJA, TAČIAU NE KIEKVIENAM ŽMOGUI LEMTA TAI PATIRTI.
Žmogui netgi įmanoma žinoti apie savo praitą gyvenimą, tačiau tas žmogus privalo širdyje gyvenimą gyventi su gėriu, meile ir Dievu. Tačiau to dar nepakanka , JIS ŠIAME GYVENIME PRIVALO SAVE UŽPROGRAMUOTI , ką jis norėtų prisiminti kitame gyvenime iš savojo šito gyvenimo. Jei žmogus nepadarys tokios programos jis neturės galimybių sužinoti gyvendamas kitame gyvenime apie save nieko, netgi nežinodamas žmogus reinkarnacija netikės.
AR ŽMOGAUS SIELA GALI PERSIKŪNYTI Į ŽVĖRĮ, GYVULĮ ARBA PAUKŠTĮ. Mano atsakymas būtų kategoriškai NEIGIAMAS, nes tai neįmanomas reiškinys būtų. Kodėl neįmanomas, tai galima suvokti gerai žinant kas tai yra pati žmogaus siela. Suvokiant tą dalyką, o tai galima suprasti tik patyrus dvasiniame pasaulyje tam tikrus reiškinius, nekiltų abejonių. Visa tai pabandysiu paaiškinti tuo, kad žmogaus dvasia yra protaujantis tam tikra prasme reiškinys (joks gyvulys neturi žmogaus proto).
AR VISADA ŽMOGAUS SIELA REINKARNUOJASI. MANO ATSAKYMAS BŪTŲ KATEGORIŠKAI NEIGIAMAS IR TIKSLUS 100 PROCENTŲ.
KAS PO MIRTIES ĮVYKSTA SU NUOSTABIU TYROS ŠIRDIES ŽMOGUMI.
ATSAKYMAS; Tokio žmogaus siela susijungia su kūrėju t.y su Dieviškąja dvasia ir pati pasirenka Šalį, kūno sudėjimą, akių spalvą, lytį, tėvus ir gyvenimo būdą žemėje, bei kitų daug nuostabių dalykų. TA PRASME ĮVYKSTA ŽMOGAUS PROGRAMAVIMAS TAM TIKRA PRASME.
Skaitytojams linkiu Dievo palaimos ir nuostabaus gyvenimo žemėje -Vidmantas- ( straipsniai yra ištirti dvasingumo keliais ir atitinkantis realias tiesas 100 procentų. ).

PASIRAŠO : DIEVAS ABSOLIUTAS.              

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !