ROJUS, SKAISTYKLA, PRAGARAS

DIEVAS ABSOLIUTAS !

ROJUS, SKAISTYKLA ir PRAGARAS !  Paaiškino, kas atsitinka po mirties ir kaip tai pakeisti - DELFI

Pastaba : Tekstas rašomas yra ištyrus visą pomirtinę žmonijos egzistenciją ir atitinka realią tikrovę 100% !

Tekstą rašė : INDIGO (Paranormalių reiškinių psichologas) - Vidmantas Grinčiukas -

Nuo pat žmonijos atsiradimo raidos yra žmonijoje keliamas klausimas „AR EGZITUOJA POMIRTINIS GYVENIMAS (?)" ... Taip, pomirtinis gyvenimas egzistuoja !, tas yra mano ištirta su įrodymais, kurie tikslumu pasižymi tikroviška tiesa visu 100% !

Žmogaus siela yra nemirtinga, ji gali patirti ROJŲ, SKAISTYKLĄ ir PRAGARĄ !

1. Pirmiausiai pakalbėkime apie malonius dalykus : - ROJŲ. Na rojus tai yra virš sąmonių "fantastika", tokia virš sąmonių "fantastika", kad žmogus į jį patekęs yra apstulbęs ir šokiruotas nuo malonumų kokybės ... tokie malonumai žmogui formuojasi, kad jam nesuvokiama "kas tai". Aišku, žmogus į ROJŲ patenka tik labai gerame santykyje su DIEVU. Aš kai prisimenu savo paties ištirtus rojus, tai man dabartyje žemėje rojus susiformuoja vien nuo prisiminimų, vien pagalvojus apie jį. Žemės žmogaus suvokimas tegali tik 3% procentus suvokti rojaus, o 97% yra virš sąmonė ir žmonijai apie tai net nenutuokti, kokie malonumai jos laukia visą amžinybę. Kad patektų į tokį Dievo rojų, žmogus turi būti be nuodėmės ir gyventi dėl viso pasaulio gerovės bei DIEVO !

2. Skaistykla ! Skaistykla yra duodama sielos vidutiniokams nuodėmingiems žmonėms, kurie žemėje gyveno žemišką vidutinį gyvenimą. Skaistyklos egzistencija yra panašiai, kaip žemiško gyvenimo egzistencija ... žemė yra SKAISTYKLA ir panašiai toks pat malonumas laukia žmogaus po mirties, toks koks egzistavimas yra žemėje.

3. Pragaras : Tai labai baisus dalykas, man rašant net rankos pradeda drebėti pagalvojus apie jį, nes pragaras man buvo atskleistas ir parodytas ... Ant kiek rojus malonus, proporcingai pragaras yra baisus ... žmonės žemėje gyvendami nesusimąsto apie tai ir daro nusikaltimus (nuodėmes), tačiau į kokį pragarą jie patenka, tai, jei jie žinotų, šokiruotų juos ! Baisesnio dalyko nėra galaktikose, koks baisus ŠĖTONUI pragaras yra amžinybėje !

Pateikiau trumpą informaciją apie pomirtinę egzistenciją, ji yra mano paties ištirta ir teisinga 100% be jokių klaidų ir netikslumų !

Pasirašo : INDIGO ( Kristaus Logas ) - VUNDERKINDAS - Vidmantas

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !