RELIGIJOS - INDIGO GENIJAI

                            DIEVAS ABSOLIUTAS !

              Indigo vaikai – naujos kartos žmonių sielos pakeis pasaulį – Anomalija.lt                                                                                                 

Kuo skiriasi RELIGIJOS nuo INDIGO žmonių ?                             

Tekstą rašė : INDIGO Vidmantas (Kristaus LOGAS).

Gerbiami žmonės, mylimi tikintieji ! šiuo straipsniu norėčiau suvienyti visas religijas ir INDIGO žmones į bendrą vieną gėrio ir meilės visumą. Tikrai, mūsų pasaulyje, vienybė yra labai reikalinga.

Kuo skiriasi religijos nuo INDIGO genijų (?). Šis Klausimas yra labai aktualus tiek INDIGO žmonėms, tiek religijoms. Pagrindinis skirtumas tarp INDIGO žmonių ir religijų yra tame, kad religijos remiasi vien tikėjimu, o INDIGO GĖNIJAI remiasi ne tikėjimu, bet ištirtomis, pagrįstomis įrodymais realybės situacijomis ir faktais. INDIGO yra nenuodėmingi žmonės, tyri, skaistūs ir šventi, todėl Jie yra pajėgūs ištirti DIEVĄ. Mes visi žinome ką reiškia žodis „TIKĖJIMAS“, tai yra paprasčiausiai „TIKĖTI“, todėl religijose gali būti daug netikslumų ir netiesos !. Nepakanka vien tikėti į DIEVĄ, Jį reikia tirti ir ištirti, tą atlieka INDIGO GENIJAI. DIEVĄ tyriau 45 metus ir manau pilnai pakako 45 metų visapusiškai ir pilnai ištirti DIEVĄ. Na DIEVAS yra labai įdomus ir galingas virš sąmonių kontekste, tai galima išsiaiškinti susitapatinant su JUO. Gaila, kad paprasti žmonės yra labai nuodėmingi ir per savo nuodėmes nemato DIEVO, net DVASINIAI lyderiai nemato pilnai ir visapusiškai Dievo, todėl, kad turi kūnus ir yra jiems priklausomi. INDIGO irgi turi kūną, tačiau jam nepriklauso, savo kūną išlaiko vien tik per teisingumo ir moralės grandis, ... ir kiek pasaulyje yra teisingumo ir moralės, tai nuo tiek INDIGUI priklauso jo visa gyvenimo kokybė, Jo žmogiško faktoriaus egzistencija.

Pagrindinė pasaulyje blogybė yra tame, kad žmonės labai neišsivystę. ŽMONĖS turėtų vadovautis ne tikėjimu į DIEVĄ, bet žinoti, kad DIEVAS egzistuoja ir nepamiršti, kad Jie bus DIEVO teisiami, jei blogai netinkamai gyvens... Sunku man yra atverti sielą, kai dauguma žmonių „gyvulio“ prote gyvena !

Kalbant atvirai, tai pasaulį vienyti nėra labai lengva ir paprasta, nes žmonės labai skirtingi turintys priklausomybę savo materialiniam kūnui, dėl kurio jie gyvena. Krikščionybė yra gerai, tačiau ji yra panaši į sektą, nes nepripažindama manęs ir vadovaudamasi klaidinga istorija ji atlieka sekos vaidmenį. Kai aš nuvykau į bažnyčią pabučiuoti Kristui kojas išsiaiškinau, kad be manęs paties nėra jokio Kristaus aplamai, nes Dievo energetikos man suformavo sektos energetiką ir nejutau jokios Jėzaus dvasios. Energetikos išaiškino, kad aš pats esu KRISTUS. Ne paslaptis, kad esu jautęs Jėzaus Dvasią tik ne bažnyčioje, kuriuo aš pats buvau, tačiau ten realiai ne Jėzaus dvasia buvo, o viena iš DIEVO grandžių, kuri susijusi vien tik su žmonėmis. Ši grandis man atskleidė mano nukryžiavimą prieš 2000 metų. Keisčiausia yra tai, kad buvau nukryžiuotas ne žmogumi būnant, o DIEVU, nes nebuvau gimęs iš Marijos, o pasirodęs žemėje Dievo padarytu stebuklu. Yra sukurti šventi raštai ir biblijos Krikščionybėje, tačiau tenai tiesos yra ne daugiau, kaip 2 %. Tikėjimas ir LIEKA TIKĖJIMU. Galima tikėti bet kuo, tačiau egzistuoja realios tiesos, kurių žmonija nėra linkusi priimti už tikrovę. Per daug nuodėmingi ir neišsivystę žmonės, todėl tokia situacija ir yra. Patys paskendę nuodėmių LIŪNE, man realiai šventam žmogui, taiko negatyvo principus. Žmonėms nereikia šventų žmonių, jei patys būtų šventi tada reiktų tokių žmonių.

Pagarbiai : Kristaus LOGAS – INDIGO Vidmantas Grinčiukas.


DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !