DIEVAS FIZIKINIAME REIŠKINYJE

DIEVAS ABSOLIUTAS !

DIEVAS : - Vidmantas Grinčiukas ! 

DIEVAS FIZIKINIAME REIŠKINYJE : Kaip krikščionybė žiūri į mokslą? | Klausimai - atsakymai | Ramios lankos

Emisija – dalelių (pvz., elektronų, jonų) išspinduliavimas !

Transmisija - ( elektronų, jonų ) Transjonizacija !

Transjonizacija - ( elektronų, jonų ) transformacinis reiškinys !

TRANSMISIJA -- -- -- Nusipirkau lengvo skanaus vyno butelį... Kamštuką bandžiau atidaryti spiralės trauktuku, (jį ištraukiant iš butelio)... pajutau netinkamą energetiką, ir sugedo trauktukas, išsimovė, visai be jėgos, iš atidarytuvo medinio koto - metalas spiralė. Jį visai lengvai įkišau kur buvo, tai yra į medį, ir palikau ant savo muzikinio centro... praėjo truputis laiko (apie 15 minučių) ir pasijutau geroje energetikoje... Pasiėmiau butelį, ir su didžiule jėga, kamštuką ištraukiau iš butelio, vos pakako jėgos jį ištraukti , tai DIEVO mokslas TRANSMISIJA !

Vidmantas 2019-02-27 22:39:51

Pastaba :

Jeigu norite mano žodžių įrodymų apie galimus stebuklus „m“ - meilė ///, tai aš juos kuriu savo tyra šventa krūtine, su kuria suformuoju po savo langais PAUKŠČIUS iš be materijos... Jie gimsta savaime, man apie juos pagalvojus su meile. Daugumoje formuojasi VARNAI .. .... .... mmmmmmvvv. vv – vunderkindas - Vidmantas - !

DIEVAS { LAIKAS } !

ĮŠTRAUKOS IŠ SUSIRAŠINĖJIMO SU "BŪKIT LAIMINGI" FB !

Dievas yra labai sudėtingas, vyksta ėjimai per laiko diagramas !

Pvz.: Apytiksliai - prieš 15 dienų, iš savo buto mačiau "pliką" daugiabutį ir jį - su girliandomis ant langų... žiūrėjau į langus... galvojau apie Teismus, o dabar nebesimato daugiabučio langų, jį užstoja PUŠYNAS.

Įdomu ar vietos gyventojai pastebi tokius gamtos pokyčius per 15 Dienų ?!

Kiek pamenu pušynas ir senesniais laikais buvo atsiradęs ir dingęs !

TOKIE ANTGAMTINIAI REIŠKINIAI - ! moksliškai reiškia {TRANSJONIZACIJA} !

Pasirašo : DIEVAS TĖVAS !  

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !