DIEVO TEISMAS

DIEVO ABSOLIUTO TEISMAS VISAI ŽMONIJAI ! (GYVIEMS IR MIRUSIEMS) ! evangelija.lt | Sėkmės dekonstravimas

Laba Diena Gerbiami žmonės !

Dievo ABSOLIUTO TEISMAS įvyko 2018 metais ir nuo šių metų užsiprogramavo DIEVO ERDVĖS KOMPIUTERIS. Dievo teismas yra daromas pomirtinėje sielos – dvasios egzistencijoje. Žmonės gimę iki 1969.08.17 datos pateko į Jėzaus Teismą, o žmonės gimę po 1969.08.17 datos pateko į mano Teismą. Mano teisme tokio dalyko, kaip nuodėmių atleidimas nėra, viskas priklauso nuo teisiamo žmogaus sielos struktūros. Jei žmogus išbalansavo savo sielą į nulį ( neutralumą ) ( - 0 - ), jis atsiremia į Dievo nulį ir tokiam žmogui nėra nei pragaro, nei rojaus. Tačiau jei žmogus išbalansavo savo viso gyvenimo sielą į ( + ), jis atsiremdamas į Dievo nulį ir patenka į Dievo nuostabių rojų struktūras – sandaras, tad nuo jo pozityvinio pliuso kompiuterinės diagramos, priklauso rojaus kokybė kuri yra amžina. Žemės žmogaus didžiausi malonumai tegali pasiekti , ne daugiau kaip 3% procentus DIEVO ROJAUS KOKYBĖS ! Taipogi žmogus turintis, nemažiau, kaip 0,1 procentą pliuso ( pozityvo ) turi galimybę reinkarnuotis, kad amžinoje sielos struktūroje keltų pozityvumo lygį ir pasiektų absoliutų rojų be materijoje.

Jei žmogaus sielos struktūra turi 0,35 % ( procentus ) bendros sielos negatyvo ( - ), žmogaus automatiškai patenka į pragarą, ir nuo jo procentinės minusinės kompiuterinės diagramos priklauso to žmogaus kančių lygis visą amžinybę, iš kurio jis nepajėgus išsilaisvinti ir reinkarnuotis !

1. Žmonės gimę iki 1969.08.17 datos ir dar esantys gyvi patenka į mano DIEVO ABSOLIUTO TEISMĄ !

2. Žmonės gimę iki 1969.08.17 datos ir išėję amžinybėn po 1969.08.17 datos, patenka į JĖZAUS IR MANO BENDRĄ TEISMĄ, tai reiškia, kad yra suformuotas žmonėms sielos atleidimas ir žmogus turi galimybę išnykti turintis negatyvo daugiau, kaip 0,35 % procentus. Turintis pozityvo 0,1 % patenka į DIEVO rojų sandaras.

3. Žmonės gimę iki 1969.08.17 datos ir išėję amžinybėn iki 1969.08.17 datos, patenka į Jėzaus Teismą, kuriame nusidėjėliams yra atleidimas, tačiau rojaus niekam nėra ! Kas gyveno pagal bažnyčios mokymą ir laikėsi bažnyčios instrukcijų, pateko į amžiną atilsį be rojaus ( Jiems yra neutralumas ) !, nesivadovaujančiais tikėjimu : - AMŽINAS PRAGARAS.

4. Dar negimę žmonės patenka į mano Teismą, Jėzaus teismas nebeegzistuoja lygiai taip pat, kaip asmenims gimusiems po 1969.08.17 datos.
Taip yra suprogramuotas DIEVO KOMPIUTERIS VISAI ŽEMĖS PLANETOS ŽMONIJAI !

Pasirašo : Kristus ! Pasirašo : Vidmantas Grinčiukas

Pasirašo : DIEVAS ! A. K. : 36908170800

Pasirašo : DIEVO LOGISTINIS centras !

Tekstą rašė : INDIGO Vidmantas - V - G7.

Dokumento data : 2019.04.22. Dievo tiriamasis teismas / Deividas Vanagas (2018-05-26) by Adventistai  Kaune | Mixcloud

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !